Konferencja i warsztaty Stockxpert w Moskwie

Korzystając z uprzejmości Michała Koralewskiego ( kontakt na forum ) z agencji Stockxpert informujemy :

Międzynarodowy bank zdjęć, Stockxpert organizuje 26 kwietnia w Moskwie dużą konferencję fotograficzną, połączoną z warsztatami, które poprowadzą Ron Chapple i Lev Dolgachov – jedni z najlepszych fotografów studyjnych na świecie.

W konferencji weźmie udział ponad 200 fotografów z całego świata. Ron Chapple i Lev Dolgachov najpierw omawiać będą biznesowe aspekty współpracy z bankiem zdjęć, a po południu poprowadzą warsztaty dotyczące wykorzystania światła naturalnego oraz prawidłowego oświetlenia studia fotograficznego. Celem konferencji i warsztatów jest przedstawienie użytkownikom Stockxpert wszystkich możliwości współpracy komercyjnej oraz pokazanie w jaki sposób przygotować świetnie sprzedające się zdjęcia. Wstęp na konferencję jest bezpłatny.

Stockxpert Contributor Conference
Sobota, 26 kwietnia 2008 r.
Rosja, Moskwa, Courtyard Moscow City Center, Voznesenskiy Pereulok 7

Ron Chapple – jeden z najlepszych fotografów stockowych, przez wielu profesjonalistów uważany za największy autorytet w tej branży. Wśród klientów Rona znalazły się takie firmy jak Microsoft, Matercard, Visa, Hilton, AT&T, United Airlines, Forbes, Kodak.

Lev Dolgachov – fotograf z Estonii, publikujący swoje zdjęcia w takich magazynach jak VOGUE, Playboy, Penthouse, Men’s Heath, Maxi, FHM, Glamour, Marie Claire, ELLE, InStyle i wielu innych. Wiele z jego fotografii można znaleźć na okładkach książek, płyt CD i billboardach reklamowych na całym świecie. Jeden z najlepiej zarabiających fotografów stockowych.

Stockxpert jest serwisem fotografii typu Royalty Free (z ang. wolny od honorariów autorskich) dla społeczności fotografów, artystów, projektantów i wszystkich innych zainteresowanych dostarczaniem klientom fotografii na najwyższym poziomie, a autorom prac doskonałych narzędzi do ich sprzedawania. Obecnie na Stockxpert można znaleźć ponad 1.250.000 profesjonalnych zdjęć do wykorzystania komercyjnego, sprzedawanych przez dziesiątki tysięcy fotografów z całego świata. Serwis został założony w 2005 roku przez węgierską firmę HAAP Media (Peter Hamza i Andras Pfaff) i przejęty w 2006 roku przez amerykańską korporację Jupiterimages.

Podyskutuj o tym na forum.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *