Zwiń reklamę

1,2,3 … Royalty Free!

123rf123RF, młoda agencja na rynku banków zdjęć. Radzi sobie nie najgorzej. Ostatnio bardzo mocno przebudowała szatę graficzną. Płacą 50% kwoty sprzedanego zdjęcia, najtańsze zdjęcie można nabyć za $1, co daje minimalne zarobki rzędu $0.50. Rozdzielczość od jakiej przyjmują zdjęcia to 4 Mp, rozbudowę portfolio ułatwia możliwość uploadu poprzez FTP i chyba jeden z najszybszych systemów opisywania zdjęć. Jeśli chodzi o krytyczne oko oceniających zdjęcia to nie jest ono zbyt surowe, większość prac przechodzi proces weryfikacji, więc śmiało można polecić ten bank zdjęć początkującym microstockowiczom.

Zapoznaj się z formularzem rejestracyjnym na 123RF!

Kto to napisał? oczywiście, tak samo jak 55 innych wpisów na Banki Zdjęć. Wiadomość została opublikowana dnia niedziela, 18 Listopad, 2007 o 18:15 w kategorii 123RF. 5 199 wyświetleń tej wiadomości jak do tej pory. Możesz śledzić dyskuję o nim w kanale RSS 2.0. Możesz też dodać komentarz lub odpowiedzieć z poziomu własnej strony.

Zobacz także podobne :

Brak opinii dla “1,2,3 … Royalty Free!”

Przy Twoim wpisie może ukazać się spersonalizowana ikonka powiązana z Twoim adresem e-mail, odpowiedzialny za to jest serwis Gravatar. Wszystko za darmo!

Nowa opinia