Buy-photo – polski bank zdjęć

Chyba najpopularniejszy bank zdjęć rozwijany w Polsce. Poza tym, że chyba jako jedyny płaci w Euro (można mnie poprawić jeśli kłamię!) to nic dobrego o nim nie można powiedzieć. Posiada fatalny wygląd, wręcz odpychający potencjalnych nabywców naszych zdjęć, dodawanie zdjęcia jest uciążliwe. Płacą 50% kwoty sprzedanego zdjęcia, nie wymagają dużo od zdjęć oraz akceptują je w miarę szybko. Mogę go polecić fotografom, którzy chcą zobaczyć coś nowego i nieszablonowego ;-)

Zapoznaj się z formularzem rejestracyjnym Buy-Photo!

7 komentarzy do “Buy-photo – polski bank zdjęć”

  1. Hej, a mi się ten stock bardzo podoba, miałem już 2 wypłaty, szybko dodają zdjęcia i w Polsce to najlepszy stock. Co prawda cały czas się rozwija, no i działa jak widzę na całym świecie. Ostatnio zaostrzyli weryfikację zdjęć… Rozumiem im więcej zdjęć, tym lepsza jakość i o to chodzi :) Jako jedyny stock posiadają promowanie prac na stronie głównej i podkategoriach, BARDZO mi się to podoba ;) No i ostatnio dodane zdjęcia na stronie głównej… Jak sie uda moje zdjęcie tam ląduje i DL aż miło patrzeć… Podobny stock do buy-photo.eu to stockxpert.com też mi sie podoba, ale ma strasznie zakręcony interfejs … No nic, polecam wszystkim sprzedaż zdjęć na stockach :):):)

  2. Od ponad pol roku czekam na swoja pierwsza wyplate. Pisalem maile z prsba o realizacje. Nic z tego. Usunalem swoje 700 fotek z tego serwisu. Zostawilem kilkanascie z nadzieja ze kiedys dostane te zarobione 50 euro. Najchetniej zglosilbym ten serwis do urzedu skarbowego ze zarabiaja i nie placa dostawcy w zwiazku z czym powinni placic podatek od calosci wyludzonych wplywow. Nie wiem gdzie sie mieszcza – podobno na poludniu Polski gdzies kolo Krakowa. odobno to dwoch braci kombinatorow. NIE POLECAM. Szkoda czasu.

  3. Bracia kombinatorzy w końcu się przejadą … Ja już tam dawno nie mam zdjęć, a moje 21.25 EUR sobie dalej wisi. Myślę, że i tak te wpływy były czysto wirtualne :)

  4. Kolego z piwem (lub sokiem jabłkowym) w ręku czy mógłbyś mi pomóc i doradzić gdzie mogą dokonać zakupu 1 000 000 zdjęć na stworzenia własnego stoku? I czy taki zakup od ręki jest realny? O ile się oczywiście orientujesz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *