Microstock wypunktowany – Marzec 2010

Microstock wypunktowany jak zwykle, tym razem marzec:

  • Przede wszystkim przebudowane zostały dwa liczące się serwisy sprzedające zdjęcia po niskich cenach, 123RF oraz BigStock, oby dwie zmiany na duży plus, szczególnie zmiana BigStock i nowy system uploadu zdjęć przypadł mi do gustu. Dodatkowo 123RF wzbogaciło się także o wersję strony dla urządzeń mobilnych m.123rf.com.
  • iSyndica walczy o klientów nowymi upustami, zapominając, że każdy może ją mieć za darmo ;-) – jeśli jednak ktoś ma ochotę na 35% rabat to może użyć kod kuponu NOJOKE (podobno to nie jest dowcip na prima aprilis)
  • Fotolia próbuje monetyzować swój serwis z darmowymi zdjęciami PhotoXpress wprowadzając tanie plany subskrypcyjne
  • Fotomind zakończył działalność
  • Alamy zażyczyło sobie potwierdzenia każdego Model Release
  • Amos Struck aus Deutschland, zrobił taki mały agregator treści z najważniejszych serwisów o tematyce microstock z całego świata, błagałem go tydzień czy dwa, aby dodał sekcje dla Polski no i dodał, także odwdzięczam się back linkiem do Microstock News ;-)

Microstock się kończy … w Wielkanoc

Jak zwykle w moim miesięcznym podsumowaniu wydarzeń na rynku microstock można było przeczytać gdzie sprzedać swoje zdjęcia, filmy wideo, a nawet grafiki wektorowe. Przynajmniej tak miało to wyglądać, a że znów nie wyszło? Trudno, zawsze możesz zrobić sobie babkę wielkanocną na pocieszenie …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *